Inteligentny DOM

Bezprzewodowy system do gotowych domów.

W ofercie :  sprzedaż, uruchomienie.

Oferujemy również: konserwację, przeglądy modernizację i serwis.

##  Fachowość potwierdzona Certyfikatem Instalatora systemu Fibaro ##
##  Status Partnera a tym samym atrakcyjne ceny  ##

 System Fibaro to nowoczesne rozwiązanie służące automatyzacji budynków. Dzięki zamontowaniu systemu, Państwa dom wejdzie w erę budynków inteligentnych, ułatwiających życie codzienne.

Głównym zadaniem oferowanych przez nas inteligentnych instalacji jest wyręczenie Państwa w wielu czynnościach i zabezpieczeniu przed pożarem, włamaniem i zalaniem.

To zaawansowany technologicznie system inteligencji domowej, dzięki któremu poznasz nowy wymiar komfortu. Bezprzewodowa technologia Z-Wave zastosowana w czujnikach, modułach i innych urządzeniach końcowych umożliwia zdalne sterowanie wieloma domowymi sprzętami elektrycznymi. Fibaro wyróżnia się bezinwazyjną instalacją – miniaturowe moduły montuje się w gniazdkach a estetyczne bezprzewodowe czujniki można umieścić praktycznie w każdym miejscu w domu. System jest kompatybilny z innymi produktami Z-Wave wytwarzanymi przez niemal 300 niezależnych producentów.


Urządzenia FIBARO tworzą kompleksowy ekosystem dostosowany do funkcji pomieszczeń i potrzeb mieszkańców.


Główne cechy systemu to:

Bezprzewodowość, Modułowość, Skalowalność, Estetyczny wygląd, Zdalny dostęp z każdego miejsca, Oszczędność energii, Bezpieczeństwo danych, Możliwość podłączenia każdego urządzenia kompatybilnego z Z-Wave


Całością steruje centrala zarządzająca Home Center3 lub Home Center Lite

która komunikuje się bezprzewodowo z urządzeniami Z-Wave. Jej wszystkie funkcjonalności są dostępne z poziomu aplikacji mobilnych oraz przeglądarki internetowej. Oprogramowanie zapewnia prywatność i spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa danych.

Intuicyjny i przyjazny interfejs zapewnia sterowanie urządzeniami oraz zmianę ustawień systemu w sposób dziecinnie prosty.

Wszystko odbywa się przy pomocy wygodnej aplikacji na telefon, tablet lub komputer i jest możliwe praktycznie z każdego miejsca na świecie. Co ważne, aplikacja Fibaro jest dostępna na urządzenia z systemami Android oraz iOS, a dzięki temu rozwiązaniu nie musisz korzystać z żadnych dodatkowych paneli sterujących czy pilotów.

Moduły wykonawcze, sterowane centralką są niewidoczne dla użytkownika i z racji miniaturowych rozmiarów mogą być ukryte wyłącznikach oświetlenia, puszkach instalacyjnych, tablicach rozdzielczych bądź w suficie podwieszanym.

Istnieje wiele rodzajów modułów jak np.:

moduł do obsługi ściemniaczy, kolorowych taśm LED z regulacją barwy, wyłącznik/włącznik dowolnego urządzenia, sterowanie roletami okiennymi, markizami, żaluzjami oknami dachowymi czy też bramą jak również klimatyzatorami, pompami ciepła, piecami, systemami podlewania a także proste sterowanie gniazdkami elektrycznymi. Istnieje również moduł bezprzewodowej integracji z posiadanym systemem alarmowym. Oprócz funkcji podstawowych moduły posiadają dodatkowe wbudowane czujniki zużywanej energii oraz mocy czynnej prądu.

Sensory to bezprzewodowe, estetycznie wykonane, specjalistyczne czujniki widoczne w domu. Zasilane bateryjnie lub poprzez zasilacze dodatkowe.

Prócz podstawowych zastosowań wybrane sensory posiadają dodatkowe funkcjonalności jak czujnik temperatury, przechyłu itp.

Dodatkowe urządzenia do aktywowania scen

Swipe

            Aktywowanie scen gestem

 

 

 

Programowalne piloty i wielofunkcyjne przyciski

w

w

w

w

w

w

Przykładowa kompatybilność:

 Zamki Gerda, okna Fakro, Philips, Netatmo, Sonos, D-Link, Yale, DSC i wiele innych, lista urządzeń stale się powiększa.


Zapraszamy do bezpłatnej wyceny.