Aplikacje Slican


Slican ConfigMAN.user

ConfigMAN.user to wersja programu ConfigMAN pozwalającą na zmianę niektórych parametrów nie wpły

 

wających na zasady ruchu zaprogramowane w konfiguracji serwera. Jest przeznaczona dla przedstawiciela użytkownika i pozwala na realizację funkcji, których zmiana nie wpłynie w żaden sposób na jakość połączeń czy pracy systemu.

 

 

Slican SenderSMS

Powiadamianie pacjentów o wizytach, studentów o egzaminach czy klientów o promocjach to codzienność. Aplikacja SenderSMS służy do seryjnego wysyłania wiadomości SMS z wykorzystaniem serwerów SLICAN. Jej głównym zadaniem jest zapewnienie skutecznej komunikacji SMS zarówno w kontaktach z kontrahentami, klientami lub też celach marketingowych oraz typowo informacyjnych z pacjentami, studentami czy centrami powiadamiania SMS (Urzędy Powiatowe, Gminne, Miejskie, Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego).

 

 

Slican ConsoleCTI

ConsoleCTI to przyjazny i wydajny system do obsługi masowego ruchu telefonicznego. Znajdzie zastosowanie w instytucjach z obsługą ruchu przez wielu kolsuntantów jednocześnie, centrach zarządzania, na stanowiskach dyspozytorskich i współczesnych sekretariatach. ConsoleCTI ułatwia współpracę z telefonem systemowym, przez obsługę połączeń na ekranie monitora, na którym wyświetlane są wszystkie stany z dodatkowymi informacjami, listą kontaktów, historią połączeń, ekranową klawiaturą telefonu i książką telefoniczną oraz wspomaga korzystanie z funkcjonalności linii.

 

Slican Komunikator CTI

Slican Komunikator CTI wspiera pracę zespołową i zunifikowaną komunikację. Jest zbiorem intuicyjnych rozwiązań działających na komputerach i smartfonach. Integruje zaawansowane funkcje łączności telefonicznej z obsługą typu „wybierz i kliknij”. Łączy graficzną wizualizację operacji na ekranie z aplikacjami i interfejsami IP PBX. W skład rozwiązań CTI Slican wchodzą:  Slican PhoneCTI – integracja komputera z centralą/serwerem Slican  Slican WebCTI – zarządzanie kontem abonenta przez przeglądarkę internetową  Slican MobileCTI – wersja mobilna WebCTI Wszystkie aplikacje wchodzące w skład Komunikatora CTI dostępne są w j. polskim i j. angielskim.

 

 

 

Taryfikacyja
BillingMAN.plus / BillingMAN

BillingMAN jest aplikacją, służącą do rozliczania połączeń w serwerach Slican. Zaimplementowany w programie BillingMAN.plus moduł analizy sprawia, iż jest doskonałym narzędziem dla osób / firm zajmujących się analizą ruchu telefonicznego. Pozwala w prosty sposób obliczyć ilość i koszty generowanych połączeń.

 

 

 

 

Nagrywanie rozmów

archiwizacja i udostępnianie nagrań Slican RecordMAN.server / RecordMAN.client

RecordMAN jest pakietem aplikacji służących do współpracy z systemem wbudowanego nagrywania rozmów Embedded Recording dla serwerów Slican. Aplikacja jest narzędziem dla firm, które oczekują sprawnego, niezawodnego i bezpiecznego archiwizowania i wyszukiwania nagranych rozmów telefonicznych bez inwestowania w drogie, zewnętrzne systemy nagrywające. RecordMAN składa się z dedykowanych aplikacji: 

RecordMAN.server – pobieranie nagrań z zasobów centrali i zapisywanie ich kopii na dysku komputera sieci lokalnej  RecordMAN.client – wyszukiwanie i odsłuch nagrań.

RecordMAN.server zapewnia archiwizację nagranych rozmów telefonicznych na komputerze w sieci lokalnej, gdzie jedynym ograniczeniem wielkości archiwum jest pojemność twardego dysku. Program udostępnia nagrania do aplikacji

RecordMAN.client zgodnie z uprawnieniami dla poszczególnych użytkowników.


(żródło:slican.pl)