Telefony systemowe i VoIP Slican

  Telefony Slican


Telefony systemowe

CTS-102

Telefony systemowe Slican CTS-102 stworzone zostały z myślą o użytkownikach wymagających łatwą obsługę przy jednoczesnym dostępie do użytecznych funkcji centrali. Nie wymagają one skomplikowanego i czasochłonnego programowania. Przechowywany w pamięci serwera Slican profil ustawień telefonu pozwala na bezproblemową i błyskawiczna wymianę w przypadku uszkodzenia. Do wyboru 3 modele spełniające oczekiwania wielu użytkowników. Telefon systemowy CTS-102.IP oraz CTS-102.CL z czteroliniowym, podświetlanym wyświetlaczem i CTS-102.HT z czytelnym wyświetlaczem dwuliniowym.

CTS-220

Slican CTS-220 to wielofunkcyjny, przyjemny w obsłudze, łatwy w instalacji telefon systemowy z przyciskami BLF i opcjonalnym modułem Bluetooth. Do wyboru model klasyczny CTS-220.CL a także doskonały, systemowy telefon VoIP – CTS-220.IP. Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci centrali Slican – dzięki czemu z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania. Doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Programowalne przyciski BLF zapewniają natychmiastowy podgląd stanu wybranych abonentów centrali i pozwalają na indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów.

CTS-330

Telefon systemowy dla firm wymagających zaawansowanego systemu telefonicznego oraz efektywnego zarządzania połączeniami i kontaktami . Do wyboru model klasyczny CTS-330.CL a także telefon systemowy VoIP – CTS-330.IP również w wersjach z modułem Bluetooth CTS-330.CLBT i CTS-330.IPBT. Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci centrali Slican dlatego z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania. Programowalne przyciski BLF pozwalają na indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów. Dla wygody i zwiększenia liczby przycisków szybkiego wyboru, użytkownik może podłączyć do telefonu systemowego serii CTS-330 do 4 konsol Slican CTS-338, zwiększając ilość programowalnych przycisków do 171.


Telefony VoIP Slican

VPS-802P, VPS-804P, VPS-840P

acują z wszystkimi serwerami Slican, mogą też być też włączone bezpośrednio do sieci Internet. Bogata funkcjonalność, łatwa instalacja i obsługa czynią telefony serii VPS niezastąpionymi zarówno jako narzędzie pracy, jak i telefon do zastosowań prywatnych.

Telefony VoIP są uniwersalnym rozwiązaniem dla użytkowników biznesowych i indywidualnych. Współpr

Duża ilość przycisków operacyjnych usprawnia korzystanie z telefonu w codziennej pracy i pozwala na efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów sieciowych. Ergonomiczna budowa telefonu – podstawa aparatu, duży czytelny wyświetlacz, lekka i wygodna słuchawka oraz gniazdo zestawu słuchawkowego czynią go niezastąpionym do codziennych zadań.


(żródło:slican.pl)