NFON

Wirtualna centrala telefoniczna NFON


 

 

NFON: Przyszłość komunikacji już dzisiaj

NFON to centrala telefoniczna software, wspierające otwarte standardy i oferująca pełnie możliwości Unified Communications, w standardzie „prosto z pudełka”.
NFON sprawia, że instalacja, zarządzania i utrzymanie twojej centrali telefonicznej staje się bardzo łatwe. Dzięki czemu możesz zarządzać nią samodzielnie.

 

Oprócz ogromnych oszczędności dla twojej firmy

otrzymasz dodatkowe korzyści, takie jak:

  • Samodzielne zarządzanie
  • Niższe rachunki telefoniczne i koszty utrzymania systemu
  • Unified Communications: Statusy obecności.
  • Nigdy nie przegap połączenia Klient dla Android i iOS
  • Wideokonferencje
  • Click2Call i integracja z CRM
Przejmij kontrolę nad swoją centralą telefoniczną  w chmurze

NFON to programowa centralą telefoniczną IP działająca w oparciu o otwarte protokoły, która współpracuje z popularnymi telefonami IP i dostawcami usług SIP w chmurze.
Kompleksowe rozwiązanie Unified Communications, zawiera w sobie konferencje z przeglądarki WWW, status obecności, softphone, aplikację kliencką na smartfony i wiele innych – bez kosztów i problemów związanych z zarządzaniem centralą telefoniczną “starego typu” lub ograniczeń współużytkowanej centrali PBX.

Niezrównana mobilność dzięki głównym klientom NFON – Android oraz iOS VoIP

NFON posiada dedykowane aplikacje na smartphone’y z systemem Android oraz iOS, które dają możliwość korzystania z numeru wewnętrznego gdziekolwiek jesteś.
Odbierz telefon biurkowy na swoim smartphonie i przetransferuj do kolegi bez potrzeby proszenia o telefon na inny numer. Zredukuj koszty połączeń na komórki, zwiększ produktywność i miej pewność, że już nigdy więcej nie utracisz żadnego połączenia!

 
Uznana aplikacja VoIP na Android i iOS

NFON zawiera funkcję natywnych, stale poddawanych aktualizacjom oraz testom klientów Android oraz iOS, wyznaczając nowy standard dla klientów telefonów komórkowych z technologią VoIP. Dzięki wbudowanemu tunelowi można uniknąć problemów ze zdalną zaporą, dzięki czemu jakość połączeń wykonywanych w systemie 3G lub za pośrednictwem WiFi jest doskonała. Klienci Android oraz iOS VoIP współpracujący z systemem NFON oferują usługę PUSH, zachowując w telefonie tryb czuwania oraz oszczędzając baterię.

 

Android oraz iOS z VoIP

Najbardziej zaawansowani i niezawodni na rynku klienci Android oraz iOS z technologią VoIP
Brak dodatkowych opłat za licencję na oprogramowanie softphone
Powiadomienia typu „PUSH” oszczędzają baterię
Wbudowany port SIP / usługa proxy rozwiązuje wszelkie problemy ze zdalną zaporą

 

 
Korzystaj z numeru wewnętrznego z każdego miejsca

Dzięki klientom NFON dla urządzeń z systemami Android oraz iOS możesz korzystać ze swojego numeru wewnętrznego gdziekolwiek jesteś. NFON wykorzystuje koncepcję jednego numeru, co oznacza, że nie musisz już rozdawać swojego numeru komórkowego. Ustaw swój status, aby Twoi współpracownicy widzieli, czy jesteś dostępny i możesz odebrać połączenie.

 

Wykonuj połączenia i odbieraj je na swoim smartfonie – bezpłatnie
Korzystaj ze smartfonu, aby zmieniać swój status na dostępny, niedostępny lub poza biurem
Koncepcja jednego numeru
Sprawdzaj dostępność swoich współpracowników z każdego miejsca