Systemy telekonferencyjne

Doskonały i czysty dźwięk Panasonic, LG-Ericsson, Konftel, Polycom


 

System konferencyjny KX-NT700 (Panasonic)

Wielostronny biurkowy system konferencyjny IP z dźwiękiem w jakości HD doskonały do użytku w salach konferencyjnych i salach narad.
  • Wielostronny system konferencyjny IP.nt700uk_c_h_white-background
  • Łączy się ze standardowymi systemami biurowymi, umożliwiając bezproblemową integrację.
  • Zapewnia możliwość integracji z internetowymi systemami konferencyjnymi.
  • Możliwość zapisywania nagrań rozmów na karcie pamięci SD.
  • Wiele wbudowanych mikrofonów. Możliwość dodania mikrofonów zewnętrznych do użytku w dużych pomieszczeniach.
  • Połączenie USB umożliwiające sterowanie przy użyciu komputera.

Urządzenie KX-NT700 to system konferencyjny IP zaprojektowany w celu uproszczenia i rozszerzenia możliwości komunikacji biznesowej. System NT700 jest przeznaczony do użytku w domu lub małym biurze, sali konferencyjnej lub sali narad, zapewniając możliwość naturalnej komunikacji dwustronnej przy użyciu wielu wbudowanych mikrofonów z możliwością rozszerzenia w przypadku większych przestrzeni biurowych.

System KX-NT700 obsługuje połączenie ze standardowymi sieciami telefonicznymi (PSTN), dlatego dodanie zdalnego telefonu komórkowego do połączenia konferencyjnego jest bardzo łatwe. Podczas trwania połączenia konferencyjnego do spotkania można dodać inne media takie jak obrazy, prezentacje, a nawet wideo.

Połączenia konferencyjne są produktywne i efektywne, gdy uczestnicy wyraźnie słyszą nawzajem swoje głosy w wysokiej jakości — nawet, gdy jednocześnie mówią dwie osoby. System KX-NT700 zapewnia doskonałą jakość dźwięku i imponujący zasięg mikrofonu. Panasonic KX-NT700 to prawie jak być na miejscu.

(źródło: business.panasonic.pl)


Systemy konferencyjne Konftel

 

Technologia OmniSound® HD – optymalna jakość dźwięku

Poruszaj się całkiem swobodnie po pomieszczeniu, dyskutując i debatując – z niezmienne wysoką jakością dźwięku, bez irytujących przerw, stłumienia czy echa.

Technologia OmniSound® HD gwarantuje imponujący, krystalicznie czysty dźwięk w obydwu kierunkach (fullduplex): nadawania i odbioru.

Dzięki zastosowaniu trzech głośników i niezwykle czułego mikrofonu zbierającego dźwięk w promieniu 360° wszyscy uczestnicy słyszą wyraźny, silny dźwięk i tym chętniej biorąudział w wirtualnych spotkaniach.

OmniSound® HD zapewnia dźwięk o jakości HD w połączeniach VoIP. Urządzenie wyposażono także w automatyczne eliminowanie efektu echa i tłumienia szumu, które minimalizuje pobliskie hałasy, a także korektor graficzny umożliwiający indywidualne ustawienie barwy dźwięku.

OmniSound® HD jest zastrzeżonym znakiem towarowym Konftel39565831366100761136627825814467969711464855866

 

 

 

(źródło: konftel.pl)


 Systemy konferencyjne Polycom

 

Innowacje Polycom

Zdolność ludzi do współpracy – do wspólnej pracy – jest często krytyczna dla każdej organizacji. Spotkania projektowe. Spotkania dotyczące sprzedaży. Spotkania dotyczące rozwoju produktów. Rozwiązania Polycom rozszerzają komunikację i integrują się z codzienną organizacją Twojej pracy.
soundstation-2 sound-station-2 sound-station-2ex soundstation-vtx1000 voicestation-300

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaa(źródło: kontel.pl)