Centrale telefoniczne Slican


System zunifikowanej komunikacji Slican

NCP

Slican NCP jest platformą telekomunikacyjną IP o wydajności do 300 jednoczesnych rozmów i 40 połączeń video nawet dla 10.000 użytkowników. Doskonała jakość komunikacji i elastyczność systemu stanowią podstawy do projektowania bezpiecznych rozwiązań VoIP

Call Manager Slican NCP to system zunifikowanej komunikacji z szerokim zakresem usług: kontakt center i call center, komunikator, czat, wysyłanie sms-ów, nagrywanie rozmów, fax2mail, voice2mail, konferencje i video konferencje, zarządzalne kolejkowanie połączeń i inne. Serwery NCP mogą obsługiwać firmy i instytucje, których oddziały, są zlokalizowane w dowolnym miejscu. Efektywne zarządzanie elementami systemu i usługami w firmie wielooddziałowej zapewnia elastyczne oprogramowanie z dostępem do sieci LAN i WAN oraz wydzielonej tylko dla systemu NCP (INT). Czytelny interfejs Slican ConfigWEB jest sprawnym narzędziem do zbudowania indywidualnego systemu i jego konfigurację przez przeglądarkę internetową.


Hybrydowe centrale telefoniczne IP Slican

 

IPL-256

Centrala telefoniczna Slican IPL-256 to centrala hybrydowa, w której zastosowano jednorodną platformę IT wykorzystującą technologię VoIP, GSM i TDM. Doskonała jakość i elastyczność stanowią podstawy do projektowania bezpiecznych rozwiązań sieciowych VoIP nawet do 3999 użytkowników (w systemie zlinkowanym).

Centrale IPL-256 charakteryzują się łatwością konfigurowania i tworzenia systemów, a sieciowanie i integracja jeszcze nigdy nie były tak proste.

Slican IPM-032

Hybrydowa centrala Slican IPM-032 dzięki jednorodnej zaawansowanej platformie IT, zapewnia tanią komunikację VoIP już od podstawowej wersji produktu. Centrala charakteryzuje się elastycznością i modułowością. Do dyspozycji jest 6 lub 8 wolnych slotów, w których można zainstalować potrzebne klientowi interfejsy: porty analogowe AB, linie miejskie POTS, ISDN BRA / E1, linie miejskie IP, linie GSM, abonentów systemowych Up0/IP i abonentów SIP. Całość uzupełniają aplikacje własne i zewnętrzne, tworząc system taniej i bezpiecznej telekomunikacji dla firm nastawionych na sukces.

Slican IPU-14

Hybrydowa centrala Slican IPU-14 to idealne rozwiązanie dla małych firm, charakteryzuje się elastycznością i modułowością. Do wyboru są wersje IPU-14.101, IPU-14.102, IPU-14.103, IPU-14.105 i IPU-14.106 w których można zainstalować w odpowiedniej konfiguracji potrzebne klientowi interfejsy: porty analogowe AB, linie miejskie POTS, ISDN BRA, linie miejskie IP, linie GSM, abonentów systemowych Up0/IP i abonentów SIP. Aplikacje własne Slican i integracja z aplikacjami innych producentów oraz możliwość sterowania urządzeniami zewnętrznymi, np. oświetleniem lub ogrzewaniem gwarantują najlepsze rozwiązania również dla małych firm.

Slican IPS-08

Dla małych firm, które potrzebują zaawansowanych rozwiązań telekomunikacyjnych, kompaktowa hybrydowa centrala Slican IPS-08 to idealne rozwiązanie. IPS-08 może pracować samodzielnie jako centrala IP, działać jak brama VoIP lub stanowić fragment rozproszonej sieci telekomunikacyjnej. Niewielkie rozmiary, przyjazna konfiguracja, zintegrowany GSM, nagrywanie rozmów oraz zaawansowane zarządzanie kosztami połączeń, powodują, że jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla wielu użytkowników.


Centralki telefoniczne IP

Slican ITS-0106, 0206, 0286

Każdy potrzebuje tanich i dobrych połączeń telefonicznych – nieważne czy do gabinetu, kancelarii czy do domu. Linie miejskie (port FXO), linie miejskie VoIP (IPO), numery wewnętrzne (abonenci FXS) i VoIP (abonent IPS) – to standardowe wyposażenie centralek serii ITS. Do centralki można zalogować telefony VoIP (SIP) oraz podłączyć zwykłe telefony i faxy, bramofony oraz programy typu softphone. Łatwa instalacja, intuicyjna obsługa, dostęp online do panelu programowania i zarządzania oraz niewielkie rozmiary i minimalny pobór mocy to atuty, których nie znajdziesz u innych. Dostępne wersje centralek IP serii ITS mogą obsługiwać sieć od kilku do kilkunastu abonentów.


(żródło:slican.pl)