3CX

Wirtualna centrala telefoniczna 3CX


3CX: Przyszłość komunikacji już dzisiaj

3CX to centrala telefoniczna software, wspierające otwarte standardy i oferująca pełnie możliwości Unified Communications, w standardzie „prosto z pudełka”.
3CX sprawia, że instalacja, zarządzania i utrzymanie twojej centrali telefonicznej staje się bardzo łatwe. Dzięki czemu możesz zarządzać nią samodzielnie, bez znaczenia czy jest ona na appliance, serwerze czy na twoim koncie chmurowym.

Oprócz ogromnych oszczędności dla twojej firmy

otrzymasz dodatkowe korzyści, takie jak:

  • Samodzielne zarządzanie
  • Niższe rachunki telefoniczne i koszty utrzymania systemu
  • Unified Communications: Statusy obecności, Chat
  • Nigdy nie przegap połączenia Klient dla Android i iOS
  • WebRTC Web Wideokonferencje
  • Click2Call i integracja z CRM
  • Na własnym serwerze: VM Serwer lub Appliance
  • W twojej chmurze: Google, Amazon lub OVH
Przejmij kontrolę nad swoją centralą telefoniczną – w chmurze lub na serwerze

3CX to programowa centralą telefoniczną IP działająca w oparciu o otwarte protokoły, która współpracuje z popularnymi telefonami IP i dostawcami usług SIP, zarówno na serwerze lokalnym, jak i w chmurze.
Kompleksowe rozwiązanie Unified Communications, zawiera w sobie konferencje z przeglądarki WWW, status obecności, softphone, aplikację kliencką na smartfony i wiele innych – bez kosztów i problemów związanych z zarządzaniem centralą telefoniczną “starego typu” lub ograniczeń współużytkowanej centrali PBX.

Niezrównana mobilność dzięki głównym klientom 3CX – Android oraz iOS VoIP

3CX posiada dedykowane aplikacje na smartphone’y z systemem Android oraz iOS, które dają możliwość korzystania z numeru wewnętrznego gdziekolwiek jesteś.
Odbierz telefon biurkowy na swoim smartphonie i przetransferuj do kolegi bez potrzeby proszenia o telefon na inny numer. Zredukuj koszty połączeń na komórki, zwiększ produktywność i miej pewność, że już nigdy więcej nie utracisz żadnego połączenia!

 
Uznana aplikacja VoIP na Android i iOS

3CX zawiera funkcję natywnych, stale poddawanych aktualizacjom oraz testom klientów Android oraz iOS, wyznaczając nowy standard dla klientów telefonów komórkowych z technologią VoIP. Dzięki wbudowanemu tunelowi można uniknąć problemów ze zdalną zaporą, dzięki czemu jakość połączeń wykonywanych w systemie 3G lub za pośrednictwem WiFi jest doskonała. Klienci Android oraz iOS VoIP współpracujący z systemem 3CX oferują usługę PUSH, zachowując w telefonie tryb czuwania oraz oszczędzając baterię.

Android oraz iOS z VoIP

Najbardziej zaawansowani i niezawodni na rynku klienci Android oraz iOS z technologią VoIP
Brak dodatkowych opłat za licencję na oprogramowanie softphone
Powiadomienia typu „PUSH” oszczędzają baterię
Wbudowany port SIP / usługa proxy rozwiązuje wszelkie problemy ze zdalną zaporą

Korzystaj z numeru wewnętrznego z każdego miejsca

Dzięki klientom 3CX dla urządzeń z systemami Android oraz iOS możesz korzystać ze swojego numeru wewnętrznego gdziekolwiek jesteś. 3CX wykorzystuje koncepcję jednego numeru, co oznacza, że nie musisz już rozdawać swojego numeru komórkowego. Ustaw swój status, aby Twoi współpracownicy widzieli, czy jesteś dostępny i możesz odebrać połączenie.

Wykonuj połączenia i odbieraj je na swoim smartfonie – bezpłatnie
Korzystaj ze smartfonu, aby zmieniać swój status na dostępny, niedostępny lub poza biurem
Koncepcja jednego numeru
Sprawdzaj dostępność swoich współpracowników z każdego miejsca