Telefony IP Panasonic

 

Telefony IP Panasonic

Seria NT pozwala na łatwe i skuteczne komunikowanie się w biurze, obniżając przy tym koszty związane z instalacją przewodów. Mamy urządzenia, które zaspokoją wszystkie potrzeby — od biznesowych terminali serii NT300, po nowe, stylowe modele NT500. Ogromna elastyczność urządzeń serii NT zapewnia swobodę pracownikom — teraz mogą oni pracować z biura lub zdalnie, za pośrednictwem połączeń VPN i łączy szerokopasmowych. Mimo ogromnej liczby funkcji telefony IP z serii KX-NT500 są bardzo proste w użyciu. Mają wyświetlacze alfanumeryczne, moduł Bluetooth zapewniający obsługę bezprzewodowego zestawu słuchawkowego (tylko model KX-NT560), przycisk prostej nawigacji oraz drugi port sieci IP, dzięki któremu zmniejsza się ilość kabli i nieporządek na biurku.


KX-NT560

Menedżerski telefon IP

Doskonała wydajność i atrakcyjny wygląd: Panasonic oferuje duży wybór ergonomicznych terminali IP do praktycznie wszystkich zastosowań.KX-NT560_

Telefony IP z serii KX-NT500 gwarantują najwyższą jakość dźwięku dzięki zastosowaniu we wszystkich modelach technologii HD oraz łatwemu dostępowi do zaawansowanych funkcji wspomagających i aplikacji. Smukły, ultranowocześnie wyglądający telefon jest dostępny w czarnej oraz białej wersji kolorystycznej, dzięki czemu może pasować do wystroju każdego biura.

Oferujące wiele funkcji telefony IP z serii KX-NT500 są zadziwiająco proste w obsłudze. Każdy telefon ma duży wyświetlacz alfanumeryczny, wbudowany moduł Bluetooth (*1) obsługujący bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, przycisk łatwej nawigacji oraz drugi port IP, który pozwala ograniczyć ilość używanych kabli.

Wysoka jakość (HD) dźwięku
Terminale IP z serii KX-NT500 oferują najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku, która pozwala ograniczyć konieczność powtarzania rozmów i problemów z usłyszeniem rozmówcy. Wszystkie urządzenia z serii KX-NT5xxx oferują w standardzie szerokopasmową transmisję dźwięku o jakości HD, obsługują również kodery-dekodery G.722, G.711, G.726 i G.729a. Dzięki udoskonalonej technologii eliminowania pogłosu oraz rozbudowanej komorze akustycznej terminale IP z serii KX-NT5xx gwarantują doskonałą jakość dźwięku niezależnie od tego, czy użytkownik korzysta ze słuchawki, systemu głośnomówiącego, czy opcjonalnego zestawu słuchawkowego. Wszystkie urządzenia z tej serii są wyposażone w słuchawki zgodne z technologią szerokopasmowej transmisji danych i zestawami dla osób słabo słyszących, a także w wysokiej jakości głośniki i mikrofony.

Wyświetlacz LCD
Duży i przejrzysty wyświetlacz LCD z intuicyjnym interfejsem użytkownika umożliwia szybki dostęp do książek telefonicznych oraz różnych funkcji.

Elektroniczny podnośnik słuchawki do zestawów bezprzewodowych (EHS)
Wbudowany port elektronicznego podnośnika słuchawki do zestawów bezprzewodowych (zgodny z rozwiązaniami firmy Plantronics) umożliwia połączenie terminali IP z serii KX-NT500 z zestawami słuchawkowymi DECT firmy Plantronics. Gwarantuje to mobilność i wygodę — użytkownicy mogą się swobodnie poruszać i nie są ograniczeni przez kable ani słuchawki. Telefon KX-NT560 obsługuje też zestawy słuchawkowe Bluetooth®.

Brak papierowych etykiet (samodzielne dodawanie opisów) — klawisz funkcyjny Desi-less
Możliwość wyświetlania 8 programowanych klawiszy funkcyjnych oraz zarejestrowania do 24 numerów. Dzięki możliwości wyświetlania numerów na ekranie papierowa etykietka staje się zbędna. (dotyczy tylko modelu KX-NT560)

Przyjazny dla środowiska
Obniżone wydatki na prąd dzięki małemu zużyciu energii i zaawansowanemu trybowi gotowości ECO

KX-NT556

Menedżerski telefon IP

Szerokie spektrum możliwości dla Twojej firmy. Maksymalna wydajność dzięki gigabitowemu połączeniu.

 • Podświetlany 6-wierszowy wyświetlacz LCD
 • 12×3 samoopisujące klawisze programowalne CO
 • 2 gigabitowe porty Ethernet (1000 Base-T)
 • Obsługa protokołu Power over Ethernet (PoE)
 • Tryb ekologiczny
 • Zgodny z zestawem EHS firmy Plantronics
 • Dostępne w kolorze czarnym i białym

Telefon KX-NT556 zapewnia wyjątkową wydajność w zastosowaniach profesjonalnych. Standard audio HD gwarantuje najwyższąKX-NT556 jakość dźwięku, a zaawansowane funkcje wspomagające i aplikacje są łatwo dostępne. Eleganckie i nowocześnie wyglądające urządzenie jest dostępne w kolorze czarnym i białym, dzięki czemu dobrze wkomponuje się w każdy wystrój biura.

Pomimo mnogości funkcji telefon KX-NT556 jest zadziwiająco prosty w obsłudze. Gigabitowy port LAN/PC stanowi odpowiedź na rosnące wymagania biurowych sieci IP, a funkcja samoopisywania ułatwia początkową konfigurację oraz zdalne zarządzanie. Ponadto urządzenie obsługuje funkcję DSS, przydatną dla użytkowników pełniących funkcję operatorów.

Wysoka jakość dźwięku

Terminal KX-NT556 oferuje najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku, która pozwala ograniczyć konieczność powtarzania rozmów i problemy ze słyszeniem rozmówcy. Dzięki udoskonalonej technologii eliminowania pogłosu oraz rozbudowanej komorze akustycznej terminal KX-NT556 gwarantuje doskonałą jakość dźwięku niezależnie od tego, czy użytkownik korzysta ze słuchawki, systemu głośnomówiącego, czy opcjonalnego zestawu słuchawkowego. Urządzenie jest też wyposażone w słuchawki zgodne z technologią szerokopasmowej transmisji danych i zestawami dla osób słabosłyszących, a także w wysokiej jakości głośnik i mikrofon.

Elektroniczny podnośnik słuchawki

Wbudowany port elektronicznego podnośnika słuchawki do zestawów bezprzewodowych (zgodny z rozwiązaniami firmy Plantronics) umożliwia połączenie terminalu KX-NT556 z zestawami słuchawkowymi DECT firmy Plantronics. Gwarantuje to mobilność i wygodę — użytkownicy mogą się swobodnie poruszać i nie są ograniczeni przez kable ani słuchawki.

Brak papierowych etykiet (przyciski samoopisujące) — klawisz funkcyjny DESI-less

Terminal umożliwia rejestrację nawet 36 numerów. Ponieważ numery są wyświetlane na ekranie, papierowa etykietka staje się zbędna.

KX-NT553

Menedżerski telefon IP

Szerokie spektrum możliwości dla Twojej firmy. Maksymalna wydajność dzięki gigabitowemu połączeniu.

 • Podświetlany 3-wierszowy wyświetlacz LCD
 • 12×2 samoopisujące klawisze programowalne CO
 • 2 gigabitowe porty Ethernet (1000 Base-T)
 • Obsługa protokołu Power over Ethernet (PoE)
 • Tryb ekologiczny
 • Zgodny z zestawem EHS firmy Plantronics
 • Dostępne w kolorze czarnym i białym

Telefon KX-NT553 zapewnia wyjątkową wydajność w zastosowaniach profesjonalnych. Standard audio HD gwarantuje najwyższą KX-NT553-B_3_1024jakość dźwięku, a zaawansowane funkcje wspomagające i aplikacje są łatwo dostępne. Eleganckie i nowocześnie wyglądające urządzenie jest dostępne w kolorze czarnym i białym, dzięki czemu dobrze wkomponuje się w każdy wystrój biura.

Pomimo mnogości funkcji telefon KX-NT553 jest zadziwiająco prosty w obsłudze. Gigabitowy port LAN/PC stanowi odpowiedź na rosnące wymagania biurowych sieci IP, a funkcja samoopisywania ułatwia początkową konfigurację oraz zdalne zarządzanie. Ponadto urządzenie obsługuje funkcję DSS, przydatną dla użytkowników pełniących funkcję operatorów.

Wysoka jakość dźwięku

Terminal KX-NT553 oferuje najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku, która pozwala ograniczyć konieczność powtarzania rozmów i problemy ze słyszeniem rozmówcy. Dzięki udoskonalonej technologii eliminowania pogłosu oraz rozbudowanej komorze akustycznej terminal KX-NT553 gwarantuje doskonałą jakość dźwięku niezależnie od tego, czy użytkownik korzysta ze słuchawki, systemu głośnomówiącego, czy opcjonalnego zestawu słuchawkowego. Urządzenie jest też wyposażone w słuchawki zgodne z technologią szerokopasmowej transmisji danych i zestawami dla osób słabosłyszących, a także w wysokiej jakości głośnik i mikrofon.

Elektroniczny podnośnik słuchawki

Wbudowany port elektronicznego podnośnika słuchawki do zestawów bezprzewodowych (zgodny z rozwiązaniami firmy Plantronics) umożliwia połączenie terminalu KX-NT553 z zestawami słuchawkowymi DECT firmy Plantronics. Gwarantuje to mobilność i wygodę — użytkownicy mogą się swobodnie poruszać i nie są ograniczeni przez kable ani słuchawki.

Brak papierowych etykiet (przyciski samoopisujące) — klawisz funkcyjny DESI-less

Terminal umożliwia rejestrację nawet 24 numerów. Ponieważ numery są wyświetlane na ekranie, papierowa etykietka staje się zbędna

KX-NT551

Standardowy telefon IP

Szerokie spektrum możliwości dla Twojej firmy. Maksymalna wydajność dzięki gigabitowemu połączeniu.

 • Podświetlany 1-wierszowy wyświetlacz LCD
 • 8 programowalnych klawiszy CO
 • 2 gigabitowe porty Ethernet (1000 Base-T)
 • Obsługa protokołu Power over Ethernet (PoE)
 • Tryb ekologiczny
 • Dostępne w kolorze czarnym i białym

Telefon KX-NT551 zapewnia wyjątkową wydajność w zastosowaniach profesjonalnych. Standard audio HD gwarantuje najwyższą 551 jakość dźwięku, a zaawansowane funkcje wspomagające i aplikacje są łatwo dostępne. Eleganckie i nowocześnie wyglądające urządzenie jest dostępne w kolorze czarnym i białym, dzięki czemu dobrze wkomponuje się w każdy wystrój biura.

Wysoka jakość dźwięku

Terminal KX-NT551 oferuje najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku, która pozwala ograniczyć konieczność powtarzania rozmów i problemy ze słyszeniem rozmówcy. Dzięki udoskonalonej technologii eliminowania pogłosu oraz rozbudowanej komorze akustycznej terminal KX-NT551 gwarantuje doskonałą jakość dźwięku niezależnie od tego, czy użytkownik korzysta ze słuchawki, systemu głośnomówiącego, czy opcjonalnego zestawu słuchawkowego. Urządzenie jest też wyposażone w słuchawki zgodne z technologią szerokopasmowej transmisji danych i zestawami dla osób słabosłyszących, a także w wysokiej jakości głośnik i mikrofon.

Elektroniczny podnośnik słuchawki

Wbudowany port elektronicznego podnośnika słuchawki do zestawów bezprzewodowych (zgodny z rozwiązaniami firmy Plantronics) umożliwia połączenie terminalu KX- NT551 z zestawami słuchawkowymi DECT firmy Plantronics. Gwarantuje to mobilność i wygodę — użytkownicy mogą się swobodnie poruszać i nie są ograniczeni przez kable ani słuchawki.

KX-NT546

Standardowy telefon IP, 6-wierszowy wyświetlacz

 • 6-wierszowy wyświetlacz z podświetleniem
 • 24 w pełni programowane klawisze funkcyjne
 • Wysokiej jakości szerokopasmowa transmisja głosu
 • Zgodność z zestawem EHS firmy Plantronics
 • 2 porty Ethernet 100 MB, PoE
 • Dostępne kolory: czarny i biały

Doskonała wydajność i atrakcyjny wygląd: Panasonic oferuje duży wybór ergonomicznych terminali IP do praktycznie wszystkich zastosowań.

Telefony IP z serii KX-NT500 gwarantują najwyższą jakość dźwięku dzięki zastosowaniu we wszystkich modelach technologii HDkx_dt546 oraz łatwemu dostępowi do zaawansowanych funkcji wspomagających i aplikacji. Smukły, ultranowocześnie wyglądający telefon jest dostępny w czarnej oraz białej wersji kolorystycznej, dzięki czemu może pasować do wystroju każdego biura.

Oferujące wiele funkcji telefony IP z serii KX-NT500 są zadziwiająco proste w obsłudze. Każdy telefon ma duży wyświetlacz alfanumeryczny, wbudowany moduł Bluetooth (*1) obsługujący bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, przycisk łatwej nawigacji oraz drugi port IP, który pozwala ograniczyć ilość używanych kabli.

Wysoka jakość (HD) dźwięku
Terminale IP z serii KX-NT500 oferują najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku, która pozwala ograniczyć konieczność powtarzania rozmów i problemów z usłyszeniem rozmówcy. Wszystkie urządzenia z serii KX-NT5xxx oferują w standardzie szerokopasmową transmisję dźwięku o jakości HD, obsługują również kodery-dekodery G.722, G.711, G.726 i G.729a. Dzięki udoskonalonej technologii eliminowania pogłosu oraz rozbudowanej komorze akustycznej terminale IP z serii KX-NT5xx gwarantują doskonałą jakość dźwięku niezależnie od tego, czy użytkownik korzysta ze słuchawki, systemu głośnomówiącego, czy opcjonalnego zestawu słuchawkowego. Wszystkie urządzenia z tej serii są wyposażone w zgodne z technologią szerokopasmowej transmisji danych i zestawami dla osób słabo słyszących słuchawki, a także wysokiej jakości głośniki i mikrofony.

Wyświetlacz LCD
Duży i przejrzysty wyświetlacz LCD z intuicyjnym interfejsem użytkownika umożliwia szybki dostęp do książek telefonicznych oraz różnych funkcji.

Elektroniczny podnośnik słuchawki do zestawów bezprzewodowych (EHS)
Wbudowany port elektronicznego podnośnika słuchawki do zestawów bezprzewodowych (zgodny z rozwiązaniami firmy Plantronics) umożliwia połączenie terminali IP z serii KX-NT500 z zestawami słuchawkowymi DECT firmy Plantronics. Gwarantuje to mobilność i wygodę — użytkownicy mogą się swobodnie poruszać i nie są ograniczeni przez kable ani słuchawki.

Przyjazne dla środowiska
Obniżone wydatki na prąd dzięki małemu zużyciu energii i zaawansowanemu trybowi gotowości ECO

KX-NT543

Standardowy telefon IP, 3-wierszowy wyświetlacz

 • 6-wierszowy wyświetlacz z podświetleniem
 • 24 w pełni programowane klawisze funkcyjne
 • Wysokiej jakości, szerokopasmowa transmisja głosu
 • Zgodny z zestawem EHS firmy Plantronics
 • 2 porty Ethernet 100 MB, PoE
 • Dostępne kolory: czarny i biały

Doskonała wydajność i atrakcyjny wygląd: Panasonic oferuje duży wybór ergonomicznych terminali IP do praktycznie wszystkich zastosowań.

Telefony IP z serii KX-NT500 gwarantują najwyższą jakość dźwięku dzięki zastosowaniu we wszystkich modelach technologii HD kx_dt543oraz łatwemu dostępowi do zaawansowanych funkcji wspomagających i aplikacji. Smukły, ultranowocześnie wyglądający telefon jest dostępny w czarnej oraz białej wersji kolorystycznej, dzięki czemu może pasować do wystroju każdego biura.

Oferujące wiele funkcji telefony IP z serii KX-NT500 są zadziwiająco proste w obsłudze. Każdy telefon ma duży wyświetlacz alfanumeryczny, wbudowany moduł Bluetooth (*1) obsługujący bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, przycisk łatwej nawigacji oraz drugi port IP, który pozwala ograniczyć ilość używanych kabli.

Wysoka jakość (HD) dźwięku
Terminale IP z serii KX-NT500 oferują najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku, która pozwala ograniczyć konieczność powtarzania rozmów i problemów z usłyszeniem rozmówcy. Wszystkie urządzenia z serii KX-NT5xxx oferują w standardzie szerokopasmową transmisję dźwięku o jakości HD, obsługują również kodery-dekodery G.722, G.711, G.726 i G.729a. Dzięki udoskonalonej technologii eliminowania pogłosu oraz rozbudowanej komorze akustycznej terminale IP z serii KX-NT5xx gwarantują doskonałą jakość dźwięku niezależnie od tego, czy użytkownik korzysta ze słuchawki, systemu głośnomówiącego, czy opcjonalnego zestawu słuchawkowego. Wszystkie urządzenia z tej serii są wyposażone w zgodne z technologią szerokopasmowej transmisji danych i zestawami dla osób słabo słyszących słuchawki, a także wysokiej jakości głośniki i mikrofony.

Wyświetlacz LCD
Duży i przejrzysty wyświetlacz LCD z intuicyjnym interfejsem użytkownika umożliwia szybki dostęp do książek telefonicznych oraz różnych funkcji.

Elektroniczny podnośnik słuchawki do zestawów bezprzewodowych (EHS)
Wbudowany port elektronicznego podnośnika słuchawki do zestawów bezprzewodowych (zgodny z rozwiązaniami firmy Plantronics) umożliwia połączenie terminali IP z serii KX-NT500 z zestawami słuchawkowymi DECT firmy Plantronics. Gwarantuje to mobilność i wygodę — użytkownicy mogą się swobodnie poruszać i nie są ograniczeni przez kable ani słuchawki.

Przyjazne dla środowiska
Obniżone wydatki na prąd dzięki małemu zużyciu energii i zaawansowanemu trybowi gotowości ECO.

(źródło: business.panasonic.pl)