KX-TVM200

Panasonic KX-TVM200
tvm200_mock_lZintegrowany system obróbki głosu

Zintegrowany procesor głosu — do 128 godz. nagrań i 1024 skrzynek pocztowych. Wzbogać system telefoniczny, korzystając z automatyzacji.

– Integracja z pocztą e-mail – wiadomości w postaci załączników do wiadomości e-mail w formacie plików WAV.
– Popraw poziom obsługi – zapewnij klientom inteligentne komunikaty głosowe.
– Duże możliwości konfiguracji – do stu ustawień usług.
– Dostarczanie wiadomości wewnętrznych/zewnętrznych.
– Dostarczanie wiadomości grupowych.
– Automatyczna sekretarka – mniejsza liczba połączeń przekierowanych na niewłaściwy numer i krótszy czas oczekiwania.

Urządzenie KX-TVM200 zapewnia szereg zaawansowanych funkcji wiadomości głosowych, w tym usługi zaawansowanej automatycznej sekretarki, wywiadu i dni wolnych. Obsługa systemu przez użytkowników jest łatwa dzięki menu poczty głosowej wyświetlanemu na ekranach telefonów systemowych, informacji o nazwie rozmówcy oraz wiadomościach powitalnych odtwarzanych w oparciu o identyfikację dzwoniącego. Szeroki zakres funkcji obejmuje również komunikaty głosowe w wielu językach, automatyczne wykrywanie transmisji faksu i przekierowywanie faksu, selekcję połączeń i nagrywanie połączeń.

Wiadomości można wybrać, otworzyć i usunąć, korzystając ze wskazówek wizualnych i informacji o dzwoniącym wyświetlanych na ekranie. Urządzenie KX-TVM umożliwia skonfigurowanie niestandardowych opcji menu dla poszczególnych numerów wewnętrznych dostępnych do wybory przez dzwoniących. Dzwoniący mogą zostawić wiadomość lub przekierować połączenie na inny numer wewnętrzny lub nawet na linię zewnętrzną, na przykład w innym biurze lub na telefon komórkowy. Każdy użytkownik numeru wewnętrznego może skonfigurować odpowiednie opcje dostępne dla dzwoniących.

Właściciele numerów wewnętrznych mogą nagrywać wiadomości za pomocą poczty głosowej, a system KXTVM nawiąże połączenie z telefonem komórkowym, aby dostarczyć wiadomości w odpowiednie miejsce docelowe. System obsługuje do trzech różnych języków. Standardowym językiem jest angielski. Użytkownik ma możliwość nagrania komunikatów w dwóch innych językach. Dzwoniący mogą wybierać preferowany język podczas połączenia lub języki mogą być przypisywane na podstawie portu lub numeru telefonu.

Procesor głosu KX-TVM200E umożliwia integrację z systemami telefonicznymi Panasonic TDA, TDE i NCP, oferując zaawansowane funkcje, takie jak: dwustronne nagrywanie, selekcja połączeń w czasie rzeczywistym, rozpoznawanie numeru dzwoniącego i zdalny dostęp.

Poza integracją z biznesowymi systemami telefonicznymi firmy Panasonic procesory głosu można podłączyć do wielu innych systemów telefonicznych. Procesory głosu firmy Panasonic pozwalają na zwiększenie efektywności pracy w firmie, na przykład w dziale sprzedaży, obsługi klienta, marketingu lub kadr.