NS1000

Panasonic KX-NS1000 v3
NS1000Front%20CroppedBiznesowy serwer komunikacyjny IP

SZEROKI ZAKRES KORZYŚCI W RAMACH JEDNEGO ROZWIĄZANIA KOMUNIKACYJNEGO

– Sieciowy serwer komunikacyjny SIP i IP
– Zintegrowana obsługa zunifikowanych wiadomości – do 24 portów na urządzenie
– Obsługa do 8000 użytkowników
– Niezawodny system kopii zapasowych chroniący przed skutkami awarii
– Możliwość zastosowania w telecentrach z instrukcjami głosowymi dla klientów
– Nadaje się nawet do wymagających zastosowań

Oparty na protokołach SIP i IP serwer KX-NS1000 zapewnia wysoką elastyczność i umożliwia integrację z istniejącą infrastrukturą. Dzięki architekturze modułowej system można dostosować do określonych wymagań niezależnie od tego, czy ma być używany w małym biurze przeznaczonym dla dwóch osób, czy w dużej firmie mającej kilka siedzib.

System obsługuje również połączenie technologii TDM i IP oraz systemy oparte całkowicie na technologii IP. Smartfony i tablety można bezproblemowo zintegrować i korzystać ze wszystkich zalet, jakie daje praca na własnym urządzeniu.

Połączenie z serwerem KX-NS1000 umożliwia użytkownikom starszych systemów PBX firmy Panasonic łatwą migrację do systemu IP. W przypadku ograniczonego budżetu możliwa jest również migracja częściowa. Istniejący system można w prosty sposób zintegrować z serwerem KX-NS1000 w zależności od potrzeb oraz dostępnych środków. Serwer KX-NS1000 sprawdzi się w każdej firmie i branży: w sprzedaży, obsłudze klienta, hotelarstwie, służbie zdrowia oraz w firmach zatrudniających pracowników zdalnych.

Model KX-NS1000 zapewnia innowacyjne środowisko zunifikowanej współpracy i komunikacji obejmujące narzędzia komputerowe, funkcję poczty głosowej i system interaktywnej obsługi osób dzwoniących (IVR, ang. Interactive Voice Response). W pełni przejrzyste funkcje sieciowe, najwyższej klasy jakość dźwięku w szerokopasmowej technologii HD oraz możliwość szybkiego zwiększenia pojemności czyni z modelu KX-NS1000 najbardziej kompletne rozwiązanie firmy Panasonic.

Jako główny komponent rozwiązania VoIP o wysokiej wydajności serwer KX-NS1000 stanowi bezpieczną inwestycję, oferując optymalną niezawodność i elastyczność.

Co nowego oferuje serwer KX-NS1000v3?

Łatwa instalacja
Zdalną instalację terminali IP — na przykład w domach pracowników zdalnych — można przeprowadzać z jednego miejsca. Terminalom takim można też nadać numery wewnętrzne. Ta sama metoda umożliwia rozszerzenie sieci VPN na całą sieć biurową w celu lepszego zabezpieczenia komunikacji.

Stopniowa migracja do sieci IP przy ograniczonym budżecie
Serwer KX-NS1000 umożliwia zarówno całkowitą migrację do sieci IP, jak i migrację stopniową dla klientów, którzy chcieliby korzystać z dotychczasowego sprzętu.

Zastosowanie w telecentrach
Dane dotyczące obsługi głosowej klientów oraz dane połączeń można zapisywać w formie raportów i analizować w celu poprawiania zadowolenia klienta. Dane o połączeniach można zapisać na serwerze zewnętrznym i eksportować je w razie potrzeby.

Rozwiązania bezprzewodowe
Możliwość przypisania tego samego numeru wewnętrznego telefonom programowym i telefonom biurkowym zwiększa wydajność pracy.

Szeroka gama terminali
Bogata oferta terminali i telefonów spełni wymagania różnych użytkowników.