TES824

Panasonic KX-TES824Etes824left_l
Zaawansowany hybrydowy system telefoniczny

Analogowe system telefoniczny

Zaawansowany hybrydowy system telefoniczny — do 24 numerów wewnętrznych

– Do 8 linii współdzielonych i 24 numerów wewnętrznych
– Wbudowana funkcja DISA / Message on Busy
– Wbudowany interfejs wiersza poleceń numerów wewnętrznych
– Wbudowany modem
– Poczta głosowa (opcjonalnie)
– Wbudowany port USB do programowania przy użyciu komputera

Zaawansowany hybrydowy telefon systemowy — do 24 numerów wewnętrznych

Urządzenie KX-TES824E jest wstępnie skonfigurowane do obsługi 3 łączy abonenckich i 8 numerów wewnętrznych. Dzięki opcjonalnym kartom można z łatwością rozszerzyć obsługę do 8 łączy abonenckich i 24 numerów wewnętrznych. System jest wyposażony we wbudowaną funkcję DISA / Message on busy, wyświetlanie numeru rozmówcy dla numeru wewnętrznego, zdalny modem i port USB do programowania przy użyciu komputera.

Obsługa funkcji DISA (Direct Inward System Access), która umożliwia zewnętrznym rozmówcom uzyskanie dostępu do dowolnego numeru wewnętrznego bez konieczności przełączenia przez operatora. Możliwość nagrania wiadomości powitalnych przez operatora lub kierownika i przekierowania połączenia do odpowiedniego oddziału lub miejsca docelowego. Inteligentny system umożliwia nawet wykrywanie transmisji faksu przychodzącego i automatyczne przekierowanie połączenia na odpowiedni numeru wewnętrzny faksu.

Funkcja wyświetlania numeru rozmówcy dla numeru wewnętrznego wyświetla numer telefonu lub nazwę rozmówcy dla połączenia przychodzącego, w przypadku gdy system jest używany z telefonem firmy Panasonic wyposażonym w wyświetlacz. Możliwość rejestracji do 20 połączeń na jeden numer wewnętrzny.

Dzięki opcjonalnej karcie wiadomości głosowej żadne połączenie nie ominie Cię podczas nieobecności. Skrzynkę poczty głosowej można dostosować, nagrywając własne powitania, które będą odtwarzane, gdy nie można odebrać telefonu. System obsługuje telefony z serii KXT7700 (KXT7735, KXT7730, KXT7720 i KXT7750).