TDE600

Panasonic KX-TDE600tde600l_h
Zaawansowany system komunikacji OneNet Pure IP PBX

KX-TDE600 OneNet Pure IP PBX to zaawansowany system komunikacji dla przedsiębiorstw zapewniający funkcje komunikacji telefonicznej IP w sieciach lokalnych i sieciach szerokopasmowych IP.

KX-TDE600 OneNet Pure IP PBX to zaawansowany system komunikacyjny dla przedsiębiorstw zapewniający funkcje komunikacji telefonicznej IP w sieciach lokalnych i szerokopasmowych sieciach IP.
Wyposażony w najnowszą technologię SIP i oferujący szeroki zakres aplikacji zwiększających produktywność system KX-TDE600 OneNet IP-PBX
został zaprojektowany do użytku w średnich i dużych przedsiębiorstwach zatrudniających do 1100 użytkowników.

Urządzenie KX-TDE600 OneNet firmy Panasonic jest oparte na modelu infrastruktury zintegrowanej „Pure IP PBX”, podobnie jak urządzenia KX-TDE100 / 200 OneNet.

Jako zaawansowane sieciowe rozwiązania komunikacyjne do sieci opartych na protokole IP obsługujące komunikację sieciową oraz telefony biurkowe SIP produkty z serii KX-TDE OneNet gotowe do zastosowania w ramach infrastruktury konwergentnej obsługują wiele zaawansowanych telefonów IP oraz cyfrowych numerów wewnętrznych i magistral ISDN.

Opracowane jako środowisko aplikacji biznesowych i dostarczane z ważnymi aplikacjami do obsługi biznesowej komunikacji telefonicznej systemy KX-TDE OneNet z łatwością spełnią potrzeby związane z komunikacją na miarę XXI wieku. Przeznaczony dla średnich i dużych firm o jednej lub wielu siedzibach model TDE600 OneNet to mile widziany członek rodziny odpowiadający na potrzeby klientów

pcttdejpg