NS700

Panasonic KX-NS700700_16_0_0_0_0_0
Rozwiązanie do komunikacji biznesowej

Mniejsze koszty. Większa satysfakcja. Lepsza wydajność.
– System inteligentnej hybrydowej centrali PBX dla małych i średnich firm
– Rozbudowa konfiguracji początkowej od 6 do 288 numerów wewnętrznych dzięki urządzeniom rozszerzającym
– Ekonomiczna instalacja i obsługa
– Aplikacje wbudowane, w tym rozwiązanie dla telecentrum, rozwiązanie dla telefonów przenośnych i poczta głosowa

Rozwiązanie ujednoliconej komunikacji KX-NS700 to idealny produkt dla każdej małej i średniej firmy chcącej korzystać z doskonałej technologii firmy Panasonic bez olbrzymich nakładów finansowych. To mały system, który w przyszłości można rozbudować zgodnie z rosnącymi potrzebami.

Ten niedrogi oraz łatwy do zainstalowania i konserwacji system, który umożliwia komunikację IP i przy użyciu starszych rozwiązań, jest przeznaczony do obsługi do 250 użytkowników w jednej lokalizacji. A ze względu na elastyczność i możliwość rozbudowy stanowi doskonałą alternatywę rozwiązań w chmurze.

Jeden elastyczny system. Wiele możliwości komunikacji.

Inteligentny system hybrydowy
System ma pojemność wystarczającą do obsługi portów starszego typu i IP, a także klucz aktywacji i moduł rozszerzający pozwalające na jego rozbudowę w dowolnym momencie. Możliwe jest również połączenie z systemem Panasonic KX-NS1000 w celu utworzenia rozwiązania dla małych, średnich oraz dużych firm.

Rozwiązanie dla telecentrum
System KX-NS700 ma funkcje zaspokajające potrzeby kierownictwa telecentrów, takie jak powiadomienia o kolejności, monitorowanie statusu na żywo, raporty na temat aktywności, automatyczne rejestrowanie rozmów i rozwiązanie NAS (Network Attached Storage).

Zaawansowane funkcje
Podstawowy system obsługujący 6 numerów wewnętrznych można rozbudować do 288 numerów wewnętrznych dzięki urządzeniom rozszerzającym. Ten system ujednoliconej komunikacji ma funkcje umożliwiające obsługę telefonii IP, takie jak łączenie telefonów przenośnych, zintegrowana poczta głosowa i e-mail, wiadomości błyskawiczne (czat) oraz informacje o obecności.

Uproszczona instalacja i konserwacja
Dzięki wbudowanemu serwerowi sieciowemu instalator może łatwo zaprogramować wszystkie funkcje związane z centralą PBX i VM. Programowanie można przeprowadzić nawet zdalnie.