HTS32

Panasonic KX-HTS32
Kompaktowa centrala hybrydowa IP-PBX

Wyjdź poza schematy

 • Idealna do zastosowań w małych firmach i domowych biurach
 • Wbudowany punkt dostępu Wi-Fi
 • Obsługa 6 kanałów wirtualnych SIP z maksymalnie 12 rozszerzeniami SIP
 • 8 kanałów analogowych z 24 rozszerzeniami
 • ID dzwoniącego, przekierowywanie połączeń, powiadomienia głosowe i automatyczna recepcjonistka
 • Funkcja połączeń konferencyjnych
 • Opcje stronicowania
 • Możliwość monitorowania
 • Możliwość prowadzenia wideokonferencji
 • Instalacja plug-and-play
 • Zdalne programowanie i konserwowanie

Kompaktowa hybrydowa centrala IP-PBX KX-HTS32 firmy Panasonic została opracowana, aby spełniać konkretne potrzeby małych firm oraz domowych biur.

To wielofunkcyjne urządzenie z niespotykanym wyposażeniem w rodzaju wbudowanego routera i punktu dostępu Wi-Fi może zostać użyte nie tylko do komunikacji głosowej, wideo i zdalnej, ale również do budowy ekonomicznych systemów monitoringu i ochrony.

Centrala KX-HTS32 jest kompaktowa i ekonomiczna, ma zaawansowane możliwości oraz bezproblemowo skaluje się do wszelkich przyszłych potrzeb biznesowych. Stanowi ona idealną platformę komunikacji do promowania w firmie maksymalnej wydajności i produktywności oraz doskonałej obsługi klienta.

 

Najwyższa elastyczność

KX-HTS32 to hybrydowy system stanowiący połączenie łączności starszego typu i IP. Oznacza to, że można go użyć do budowy nowego, dynamicznego rozwiązania komunikacyjnego lub bezproblemowo zintegrować go z istniejącym systemem PBX w celu zaadaptowania nowych usług kanałów wirtualnych SIP (trunk).

Doskonała kompleksowa platforma

Wszystkie wymagane funkcje są już wbudowane w sprzęt centrali. Wśród nich znajduje się punkt dostępu Wi-Fi dla komputerów PC lub smartfonów i obsługa połączeń oraz wielu kanałów wirtualnych SIP. Centralę można połączyć z urządzeniami z serii KX-HDV i KX-NTV w celu utworzenia kompletnego systemu komunikacji i monitorowania

Doskonała mobilność

Będąc w podróży, połączenia można bezproblemowo przekierowywać do smartfonu. W razie sytuacji, w której odebranie połączenia nie jest możliwe, przy użyciu poczty elektronicznej można łatwo przesyłać powiadomienia głosowe na komputer lub urządzenie przenośne. Opcje stronicowania umożliwiają jednoczesne przesyłanie ważnych informacji pracownikom znajdującym się w różnych lokalizacjach.

 

Lepsza komunikacja

Wbudowana funkcja Meet Me Conference umożliwia połączenia konferencyjne wielu użytkowników, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Co więcej, centrala KX-HTS32 jest zgodna z pełną gamą ekonomicznych terminali, które pozwalają na prowadzenie rozmów wizualnych i wideokonferencji bez sieci VPN.

 

Łatwa konfiguracja i konserwacja

Centrala KX-HTS32 jest gotowa do użycia od momentu podłączenia terminala, dzięki trybowi szybkiej konfiguracji plug-and-play — podstawowe ustawienia są już automatycznie zaprogramowane. Zestawianie kanałów SIP i obsługa sieci Wi-Fi są również wstępnie skonfigurowane, dlatego nie są wymagane klucze aktywacji ani dodatkowy router. Prosty interfejs sieciowy umożliwia dalsze programowanie i konserwowanie centrali.